SRBIN ZAVRŠIO U BOLNICI! Nikola Milutinov ima ozbiljne zdravstvene probleme

Марко Паунић
Marko Paunić

25. 12. 2024. u 14:10

Košarkaši Olimpijakosa gostuju Olimpiji u Milanu u četvrtak od 20 časova i 30 minuta. Oni će na tom meču biti bez Janulisa Larencakisa koji je povredio vrat, a kako SDNA piše, neće biti ni srpskog centra Nikole Milutinova.

СРБИН ЗАВРШИО У БОЛНИЦИ! Никола Милутинов има озбиљне здравствене проблеме

Foto: EPA-EFE/Georgia Panagopoulou

Reprezentativac Srbije je, prema rečima grčke "Gazete", završio u bolnici zbog gastroenteritisa.

Virusni gastroenteritis, poznatiji kao stomačni grip, crevna je infekcija koja uključuje znakove i simptome kao što su vodenasta dijareja, grčevi u stomaku, mučnina ili povraćanje, a ponekad i groznica.

Pomenuti portal ne navodi da se radi o ozbiljnijem problemu, ali je izvesno da neće igrati u Milanu.

Centar koji je u Parizu ove godine bio deo bronzane reprezentacije je tokom karijere imao probleme sa povredama.

Milutinov je ove sezone igrao na 12 utakmica Evrolige i na njima beležio u proseku 9,1 poen i 6,6 skokova.

Bonus video:  Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan izgubila od Crne Gore - konačan rezultat glasio je 17:33 (9:13) posle zaista neverovatnih dešavanja na parketu u Dortmundu, na kome je naročito briljirala Armel Keli Atinžre, golman Crnogorki, koja je ostvarila čak 18 odbrana, zaustvivši nestvarna 62% šuteva koji su išli ka golu koji je čuvala.

06. 12. 2025. u 17:00 >> 17:01

Komentari (0)

AUDIO BM SLUŠNI APARATI: Novogodišnja čarolija zvuka