TOPIĆ SPREMAN DA ZABLISTA: Mladi plejmejker se prvi put oglasio kao NBA igrač
Srpski košarkaš Nikola Topić izabran je kao 12. pik na ovogdišnjem NBA draftu od strane Oklahoma siti tandersa, a sada je promovisan u novom klubu i prvi put se obratio javnosti kao košarkaš ovog kluba.
Foto: AP
Mladi plejmejker je na svojoj promociju rekao da je jedva čeka da zaigra za ovu franšizu, kao i da će na terenu pružiti i više od maksimuma.
– Na terenu ću pružiti maksimum – 150 odsto sebe u svakoj situaciji, od lopte, preko poseda, do svake odbrane. Učiniću sve što je potrebno za pobedu. Veoma sam zahvalan što imam priliku da budem deo ove sjajne organizacije – rekao je Topić.
Pored toga, Topić je dodao da ga je Vasilije Micić upoznao sa svime što ga čeka u ovom klubu, pošto je Micić proveo dobar deo prošle sezone u ovoj ekipi.
BONUS VIDEO: "FOKUS NAM JE PARIZ 2024": Basketaš Strahinja Stojačić za "Novosti" o Olimpijskim igrama
Preporučujemo
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za sredu
PONOVO su naši tipsteri bili na visini zadatka, u ritmu dočekujemo 2026. godinu!
31. 12. 2025. u 07:00
NEVERICA U DENVERU! Nove informacije o povredi Nikole Jokića (VIDEO)
Denver je poražen na gostovanju Klivlendu, međutim to sada manje brine navijače Nagetsa, pošto se u dvorani pojavio Nikola Jokić i bodrio svoje saigrače.
03. 01. 2026. u 08:27 >> 08:27
OVO SU KRILI: Isplivala dugo čuvana tajna Ane i Bastijana
RAZVOD Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera bila je jedna od glavnih vesti prethodne godine.
02. 01. 2026. u 08:40
Komentari (0)