DURENTOVIH 55 POENA NEDOVOLJNO BRUKLINU: Bogdanović skroman u pobedi Atlante
KOŠARKAŠI Atlante savladali su Bruklin sa 122:115 u derbiju Istočne konferencije NBA lige, a srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović zabeležio je skroman učinak u trijumfu Hoksa.
FOTO: Tanjug/AP
Bogdan je za 24 minuta, koliko je proveo u igri, postigao osam poena, uz šut iz igre tri od devet. Pored toga, imao je jedan skok i po dve asistencije i ukradene lopte.
Hokse je do pobede vodio Tre Jang koji je meč završio sa 36 poena, šest skokova i 10 asistencija, a pomagali su mu više od svih Galinari i Hanter sa po 15 poena.
S druge strane, Kevin Durent je ubacio čak 55 poena, od čega osam trojki, uz šut iz igre 19/28. Dodao je i sedam skokova i tri asistencije. Kajri Irving je postigao 31 poen čemu je dodao i šest asistencija.
Nije blistao ni Nemanja Bjelica u pobedi Golden stejta nad Jutom - 111:107, u koju je ugradio svoja samo tri poena.
BONUS VIDEO - Banatski derbi kao engleski!
Preporučujemo
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za sredu
PONOVO su naši tipsteri bili na visini zadatka, u ritmu dočekujemo 2026. godinu!
31. 12. 2025. u 07:00
NEVERICA U DENVERU! Nove informacije o povredi Nikole Jokića (VIDEO)
Denver je poražen na gostovanju Klivlendu, međutim to sada manje brine navijače Nagetsa, pošto se u dvorani pojavio Nikola Jokić i bodrio svoje saigrače.
03. 01. 2026. u 08:27 >> 08:27
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)