TIP EKSTRA: Najpouzdanija rubrika za kladioničare

03. 04. 2021. u 10:00

ТИП ЕКСТРА: Најпоузданија рубрика за кладионичаре

PARTIZAN (Srbija 1) je naređao 18 pobeda u svim takmičenjima uz neverovatnu gol razliku u tom periodu - 54:3.

INTER  (Italija 1) je trijumfovao na 10 uzastopnih utakmica na „Đuzepe Meaci“.

BAJERN (Nemačka 1) je postizao najmanje pogodak na 61 mečeva zaredom, u svim takmičenja.

AJAKS (Holandija 1) nije odigrao 0:0 u 94 uzastopna ligaška kola. Poslednji remi „kopljanika“ bez golova bio je protiv Den Haga u februaru 2018. godine.

CRVENA ZVEZDA (Srbija 1) nije osetila gorčinu poraza na 29 uzastopnih ligaških mečeva.

SLAVIJA (Češka 1) je osvajala barem bod na 45 vezanih prvenstvenih utakmica na svom terenu.

KRUZ AZUL (Meksiko 1) je posle dva uvodna poraza naređao deset ligaških trijumfa.

KROTONE (Italija 1) je primao bar gol u proteklih deset kola Serije A.

HIHON (Španija 2) je osvajao bar bod na svih 16 mečeva na svom terenu ove sezone. Jedini je u ligi sa takvim učinkom.

OLIMPIJSKI ŠAMPION ŠOKIRAO SVET: Video sankcije Rusima, pa uradio ovo

RUSIJA i Ukrajina su i dalje izvori najvažnijih vesti na svetu, zbivanja iz tih država se prate iz minuta u minut, uživo, ali postoje i prateći događaji do kojih su dovela vojna dejstva, a koji privlače ogromnu pažnju svetske javnosti. Sport je jedan od segmenata života na koje je rat takođe uticao, a predstojeće Olimpijske igre - Pariz 2024, posebno su zanimljive ovih dana, zbog "ruske situacije".

24. 04. 2024. u 15:44