ISTORIJA: U prodaji je 1000. broj TIP-a
Na kioscima je ovog petka 1000. broj izdanja naše kompanije koje je namenjeno ljubiteljima klađenja.
TIP
U jubilarnom broju za TIP prognoziraju zvezde Premijer lige Nemanja Matić i Luka Milivojević, dok savete kladioničarima daje legendarni fudbaler Crvene zvezde Miodrag Belodedić i mnogobrojni asovi iz inostranstva.
U ovom broju čitaoce očekuju i tipovanje iz ženskog ugla, košarkaške tajne, specijalni predlozi...
- Tokom skoro dve decenije postojanja, izgrađena je neraskidiva veza sa čitaocima, ljubiteljima prognoze. Zajednički, iz nedelje u nedelju pokušavamo da pronađemo put do dobitne kombinacije, uz pomoć prognoza asova iz zemlje i inostranstva, kao i uz podrsku detaljne statistike. I posle ovog velikog jubileja nastavićemo istim putem uspeha, uz našu prepoznatljivu parolu: "sa Tipom lakše do dobitka" - kaže odgovorni urednik TIP-a Boris Antić.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
VEČITI DERBI U POLUFINALU: Partizan i Zvezda bi da spasu sezonu osvajanjem Aba lige
PRVI meč polufinala Aba lige biće odigran večeras od 20 časova u beogradskoj "Areni", domaćini su "crno-beli".
18. 05. 2026. u 11:48
HAOS U KOŠARCI! FIBA "dokazala krađu", Nikola Jokić je pravi MVP NBA lige!
Nikola Jokić je NBA sezonu završio kako nije želeo, eliminacijom koju je Denver nagets doživeo već na startu plej-ofa, a onda je čuo vest koja je za mnoge neočekivana: MVP lige je, drugi put zaredom, Šai Gildžis Aleksander iz Oklahome. Svetska kuća košarke, međutim, rešila da "dokaže" da stvari ne stoje tako kako su glasali oni koji po Americi glasaju za ovo priznanje.
18. 05. 2026. u 17:00
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)