LALA VODI ZAGORCE U EVROPU: Gorica je hit hrvatskog prvenstva, zaslugom Ognjena Mudrinskog
BIVŠI napadač Crvene zvezde Ognjen Mudrinski vodi hrvatsku Goricu prema senzacionalnom plasmanu u Ligu Evrope.
Foto: FK Gorica
Mudrinski je igrač poljske Jagjelonije na pozajmici u Gorici.
Klub iz okoline Zagreba postoji tek nešto više od decenije i igra svoju treću sezonu u elitnom razredu hrvatskog fudbala.
Gorica je pobedila poslednjeplasiranu Istru 2:1 u 23. kolu šampionata Hrvatske, a Mudrinski je bio strelac odlučujućeg pogotka u 73. minutu. Bio je to njegov sedmi gol u sezoni.
Gorica je treća na tabeli HNL sa pet bodova manje od vodećeg dvojca, koji čine Dinamo Zagreb i Osijek, a sa ubedljivih 14 bodova prednosti u odnosu na četvvrtoplasiranu Rijeku.
(MONDO)
Preporučujemo
HET TRIK PRIJOVIĆA ZA LIGU ŠAMPIONA Srpski napadač vodi Itihad u elitu (VIDEO)
28. 02. 2021. u 21:32
SKANDAL U HOLANDIJI! Navijači PSV pogodili Dušana Tadića novčićem u glavu (VIDEO)
28. 02. 2021. u 19:42
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RONALDO NA UDARU KRITIKA: Portugal mora da se iskupi protiv debitanta na Mundijalu i ostvari preko potrebnu pobedu
Posle neočekivanog remija protiv DR Konga na startu Svetskog prvenstva, Portugal će u drugom kolu grupe "K" protiv Uzbekistana na "NRG stadionu" u Hjustonu tražiti prvu pobedu koja bi značila veliki korak ka nokaut fazi.
23. 06. 2026. u 06:30
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)