SUPERLIGA SRBIJE: Mladost poražena u Ivanjici, Bojović doneo pobedu Mladosti

A. Ilić

13. 09. 2020. u 21:06

FUDBALERI Vojvodine doživeli su prvi poraz ove sezone, od njih je u Ivanjici bolji bio Javor. Domaćin je slavio rezultatom 2:1.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Младост поражена у Ивањици, Бојовић донео победу Младости

Domaćin je do vođstva došao u 33. minutu. Nakon centaršuta Jevremovića iz kornera, Piščević je bio siguran.

Svoju prednost uvećao je Javor u 61. minutu. Tanko je glavom prosledio loptu do Lukovića, ovaj izašao sam pred Simića za novi gol domaćeg sastava.

Uspela je Vojvodina do kraja meča da smanji zaostatak. Bralić je glavom prosledio loptu Bojiću, on šutira sa dvadesetak metara, sjajan pogodak za "staru damu".

Mladost je savladala Bačku rezultatom 2:1. Miloš Zličić je gostima doneo vođstvo u 17. minutu.  Miloš Šatara je u 27. minutu poravnao rezultat. Milan Bojović je u 88. minutu sa bele tačke postigao gol za pobedu domaćina.

U Duelu Napretka i Zlatibora nije bilo pobednika. Luka Milunović postigao je gol za domaćina u 69. minutu, da bi pet minuta kasnije Vasilije Janić postavio 1:1.

Proleter i Mačva odigrali su duel bez golova (0:0)

Javor je danas došao do tri velika boda, pobedio je favrizovanog rivala iz Novog Sada i tako došao do trećeg trijumfa. Strelci za Javor bili su Piščević u 33. i Luković u 61. minutu.