HUMAN GEST CRVENE ZVEZDE: Crveno-beli donirali 100.000 evra dečijoj klinici u Tiršovoj (FOTO)

FUDBALSKI klub Crvena zvezda donirao je ove subote 100.000 evra Univerzitetskoj dečijoj klinici u Tiršovoj.

ХУМАН ГЕСТ ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ: Црвено-бели донирали 100.000 евра дечијој клиници у Тиршовој (ФОТО)

FOTO: Tanjug

Donaciju je uručio generalni direktor crveno-belih Zvezdan Terzić.

- Velika mi je čast što imam priliku da u ime Fudbalskog kluba Crvena zvezda uručim ček u iznosu od 100 hiljada evra Dečjoj klinici u Tiršovoj. Ponosan sam što smo danas ovde, ovim humanim povodom. Tokom prethodne decenije smo se trudili da svake godine, finansijski ali i na drugi način pokažemo da smo uz našu decu koja se suočavaju sa različitim životnim bitkama. Lepo je videti nasmejana lica dece, naravno da među njima ima i mnogo zvezdaša, a naša misija će uvek biti da ih usrećimo i pomognemo da njihova medicinska nega bude još bolja. Hvala vam što ste nam omogućili da ovom donacijom pomognemo deci Srbije i možemo da obećamo da ce Crvena zvezda svojim humanitarnim akcijama nastaviti da pomaže na različite načine gde god to bude bilo potrebno - rekao je Terzić.

Direktor klinike Siniša Dučić zahvalio se Zvezdi i Terziću na značajnom poklonu i naglasio da ovo  nije prvi put da klub pomaže.

- Pre šest godina smo dobili donaciju za endoskopsku opremu, posle toga još nekoliko puta i nadam se da ćemo i u budućnosti sarađivati -  rekao je Dučić i naveo da će se sredstva iz ove donacije upotrebiti za nabavljanje endoskopske opreme, a deo novca u savremeni ultrazvučni aparat.

Svečanosti je prisustvovao i ministar zdravlja Zlatibor Lončar, kao i Zvezdini funkcioneri Mirko Petrović i Marko Marin.

BONUS VIDEO: VATROMET KOD BEOGRADSKOG POBEDNIKA: Kad "delije" slave Zvezdinu titulu na Kalemegdanu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!

MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!

Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.

27. 06. 2026. u 08:00

Komentari (0)

MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!