KAPITEN SE OPROSTIO OD PARTIZANA: Ostaje žal za titulom
08. 06. 2023. u 12:08
Dosadašnji kapiten Partizana Slobodan Urošević rekao je danas da je ponosan što je bio kapiten tog fudbalskog kluba, ali da nije ostvario san osvajanja šampionske titule i da to ostavlja u amanet novim generacijama.

FOTO: M. Vukadinović
Urošević se saopštenjem, koje je počeo i završio rečima: "Partizan zauvek" oprostio od Partizana. Pojedini mediji preneli su da će preći u kiparski Aris.
"Ponosan sam što sam nosio kapitensku traku. Nisam ostvario san, da dignem pehar šampiona, ali u amanet to ostavljam novim generacijama i igračima koji ostaju. O tome koliko boli svaka izgubljena utakmica, koliko boli tabela na kojoj smo, jer ne pokazuje pravu sliku stvarnosti, to svakom svojom porom znamo mi koji smo svakog vikenda izlazili na teren", naveo je Urošević.
Partizan je sezonu u Super ligi završio na četvrtom mestu na tabeli, što je jedna od najslabijih sezona kluba u poslednjih nekoliko decenija.
"Ali pred ovim momcima je nova sezona, nova borba, nova želja i motiv. Podržite ih, pogurajte ih, jer oni sa vama žive za sveti grb. Nije uvek lako, ali je lepo navijati za Partizan", rekao je Urošević.
On je rekao da su svi sa kojima je proveo vreme u klubu, svaka radost i tuga zauvek urezani u njegovom srcu i zahvalio je svima u Partizanu i Teleoptiku koji su brinuli o ekipi.
"Gde god nas put naveo, za koji klub u životu zaigrali, ljubav koju imamo prema crno-beloj boji, strast i navijači koji nas bodre su nešto što je nezamenjivo", naveo je Urošević.
BONUS SADRŽAJ
Da li ste znali da je Novak Đoković u svojoj knjizi izneo plan kako da za samo četrnaest dana transformišete i telo i život? Uz nedeljni jelovnik, korisne savete za poboljšanje varenja i izvrsne recepte koji se lako pripremaju, lako ćete se osloboditi viška kilograma i poboljšati zdravlje. Novak vam otkriva i lake vežbe za razgibavanje, iste one koje i on radi pre svakog meča.
Naručite OVDE svoj primerak knjige "Serviraj za pobedu" i krenite stopama najboljeg na svetu.
Takođe, još jedna knjiga o našem asu koja je izazvala veliku pažnju nosi naziv "Novak, pariske priče". Prođite uz Novaka sve njegove emotivne trenutke u upoznajte ga u jednom potpuno drugom svetlu. Na 320 stranica, ilustrovanih do sada neviđenim fotografijama, predstavljen je život slavnog tenisera.
Kliknite OVDE i poručite još danas ovo remek-delo koje će vas odvesti na najslavnije teniske terene.

''KANARINCI'' UŽIVAJU U SERIJI A: Večerašnja utakmica može biti poslednja za stratega ''granate''
U prvoj utakmici petog kola Serije A, Salernitana će dočekati novajliju Frozinone (18.30).
22. 09. 2023. u 12:17 >> 12:18

RUSIJA ZATEČENA: Jelena Isinbajeva se odrekla Putina
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji.
20. 09. 2023. u 21:35

ZAKLjUČAO SE U KUPATILO, SVE POLUPAO Srđan Đoković bio očajan: "Popio bih mu svu krv iz žila! Ej, meni 15 odsto - jer mi se žuri!"
"NOVAK je u tom trenutku bio prvi do 16 godina u Evropi."
21. 09. 2023. u 17:46
Komentari (1)