BIVŠI FUDBALSKI AS OŠTRO ISKRITIKOVAO NEJMARA: ''Srećan sam što se povredio, ne mogu više da ga gledam!''

Filip Milošević

07. 03. 2023. u 16:15

Juče su iz PSŽ-a objavili da je Nejmar verovatno završio sezonu, a nekadašnji fudbaler Kristof Dugari je srećan što brazilca neće više morati da gleda.

БИВШИ ФУДБАЛСКИ АС ОШТРО ИСКРИТИКОВАО НЕЈМАРА: Срећан сам што се повредио, не могу више да га гледам!

FOTO: AP/Tanjug

- Srećan sam zbog PSŽ što se Nejmar povredio! Smatram ovo neverovatnom šansom za Kristofa Galtijea, u jednom trenutku bi morao da pokaže hrabrosti i preseli Nejmara na klupu, jer bi to bilo jedino rešenje. Razlog ekipa je uravnotežena kad ima petoricu iza lopte i dvojicu napadača kakvi su Mbape i Mesi - rekao je Digari i nastavio da kritikuje Brazilcu:

- Više ne mogu da ga gledam. Ne mogu da ga podnesem! Nerviraju me čak i njegovi driblinzi, njegov stav. Umorio sam se od njega i ne želim više da ga vidim na terenu - zaključio je nekadašnji as.

BONUS VIDEO: IVANA VULETA ZA "NOVOSTI" PO DOLASKU U BEOGRAD: Moram da budem zadovoljna

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

CRVENA ZVEZDA IDE U ZAGREB! Žreb je tako odlučio, sledi istorijsko gostovanje crveno-belih