DINAMO NIJE POBEDIO KOD KUĆE: Legija u finišu susreta šokirala "Maksimir" (VIDEO)

04. 08. 2021. u 21:56

FUDBALERI Dinama iz Zagreba odigrali su nerešeno 1:1 protiv Legije na svom terenu u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

ДИНАМО НИЈЕ ПОБЕДИО КОД КУЋЕ: Легија у финишу сусрета шокирала Максимир (ВИДЕО)

Očekivao je šampion Hrvatske da će sa prednošću otići u Varšavu, ali od toga neće biti ništa.

Kao što je poznato bolji iz ovog dvomeča odmeriće snage sa boljim iz duela Crvena zvezda - Šerif. Baš kao i u Zagrebu i meč na stadionu "Rajko Mitić" je završen 1:1.

Mnogo se već priča o potencijalnom balkanskom klasiku, ali kako stvari stoje crveno-beli i "modri" moraće da slave u gostima kako bi zakazali duel.

Što se utakmice u prestonici Hrvatske tiče Dinamo je imao više šuteva ka golu Legije, no samo jedan je završio iza leđa iskusnog Artura Boruca.

Zagrepčani su poveli u 60. minutu kada se u strelce upisao Bruno Petković posle asistencije Luke Ivanuševa.

Šampion Poljske nije želeo da se preda. Takav stav mu se isplatio. Igrao se 82. minut kada je rezervista Ernest Muci pogodio za izjednačenje. Inače, on je na travu "Maksimira" kročio samo sedam minuta pre gola koji je postigao.

Revanš ovih rivala u Varšavi igra se narednog utorka od 21 sat.