JOVIĆU NIKAKO DA KRENE U REALU: Luka startovao protiv Rendžersa, za 45 minuta bez šuta na gol

25. 07. 2021. u 21:38

REAL Madrid igrao je protiv Rendžersa prijateljsku utakmicu (1:2), a Karlo Anćeloti pružio je Luki Joviću šansu od starta meča.

ЈОВИЋУ НИКАКО ДА КРЕНЕ У РЕАЛУ: Лука стартовао против Ренџерса, за 45 минута без шута на гол

Ipak, srpski napadač nikako da proigra u "kraljevskom" klubu, te za 45 minuta koliko je dobio priliku da igra nije šutnuo na gol rivala.

Zanimljivu statistiku izvukao je jedan od navijača. Naime, Jović je jedini zamenjen na odmoru, dok su svi ostali dobili makar 60 minuta.

Sve što je uspeo da uradi tokom prvog poluvremena je da se nađe jednom u ofsajdu, a načinio je i dva faula.

Ostaje da se vidi kakav će biti status reprezentativca Srbije u Realu. Često se poslednjih dana piše da bi mogao da ode negde na pozajmicu.