POSLE TRI GODINE PONOVO NA ISTOJ SCENI: Hard rock sastav Kerber sa gudačima 14. marta u mts dvorani
POSLE spektakularnog nastupa 2022. godine, legendarni niški sastav Kerber vraća se 14. marta 2025. godine u kultnu beogradsku dvoranu, tradicionalnim akustičnim koncertom. Da se sa hard rok repertoarom u mts Dvorani nastavlja i u Novoj godini, dokazaće nam muzičari ogromne muzičke kilometraže, koji će pred Beograđanima nastupiti sa gudačima.
Foto: Promo
Publika koja se uželela čuvenog sastava, imaće priliku da ponovo, u akustik aranžmanima prilagođenim posebno za ovaj koncert, čuje Kerber koji će odsvirati brojne hitove poput: Ratne igre, Nebo je malo za sve, Bolje da sam druge ljubio, Mama tata.
Podsetimo, bend Kerber sledeće godine navršava 44 godine postojanja.
Naziv grupe je ime bića iz grčke mitologije, troglavog psa sa zmijskim repom koji čuva ulaz u podzemni svet. Na vrata jugoslovenske rok scene grupa je ušla 1983. godine pobedom na čuvenom Omladinskom festivalu u Subotici, gde su se pre njih afirmisali bendovi poput „Idola”, „Filma” i drugih. Prve koncerte grupa je održala u niškim klubovima, a često je bila i predgrupa Galije. Album prvenac „Nebo je malo za sve” snimljen je polovinom 1983. godine. Njihovi koncerti u to vreme su bili karakteristični po Sosi, koji je svirao gitaru u obliku sekire, a na bini je gutao i bljuvao vatru.
PRODAJA KARATA NA BLAGAJNI MTS DVORANE I NA MSTDVORANA.RS
Preporučujemo
ODABRALI SU BAŠ NjU: Gogi Sekulić pokazali da je kraljica atmosfere (FOTO)
29. 06. 2026. u 22:00
OTVORILA SEZONU: Tea Tairović u izazovnom kostimu, a masa ljudi skandirala (FOTO)
29. 06. 2026. u 21:40
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)