NEZAPAMĆENO ČUDO U JUŽNOJ AFRICI: Muškarac koji je bio zatrpan 116 sati pronađen živ, oglasio se i premijer (VIDEO)
MUŠKARAC iz Južne Afrike pronađen je živ pet dana nakon tragičnog urušavanja stambene zgrade na istoku zemlje!
Foto: Profimedia
Alan Vinde, premijer južnoafričke pokrajine Zapadni Kejp, navodi da je muškarac proveo 116 sati ispod ruševina zgrade.
- Ovo nije ništa drugo nego čudo - napisao je Vinde na svom nalogu na društvenoj mreži X uz snimak spasavanja.
Zvaničnici su saopštili da je nakon urušavanja petospratne zgrade u ponedeljak u gradu Džordžu, koji se nalazi istočno od Kejptauna, poginulo najmanje 13 osoba dok 39 još nije pronađeno.
Spasioci koriste dizalice i bušilice kako bi pokušali da dopru do zarobljenih.
(Kurir)
BONUS VIDEO: UZNEMIRAVAJUĆI VIDEO - Muškarac pada sa 20 sprata
Preporučujemo
OGROMNA VATRENA BUKTINjA NA PUTU: Zapalio se automobil u Smederevskoj Palanci (VIDEO)
10. 05. 2024. u 22:21
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)