OBOREN REKORD: Ovo je objava sa najviše lajkova u istoriji Tvitera
OBOREN je rekord Tvitera u najlakovanijoj objavi.
Arhiva Novosti
Ovaj tvit ima preko 3 miliona ritvitova i komentara zbirno.
Radi se o poslednjoj objavi na zvaničnom profilu glumca Čedvika Bouzman, koji je preminuo juče od raka debelog crijeva, prenosi b92.
U objavi se nalazi fotografija glumca i detaljno objašnjenje šta se desilo, budući da je glumac četiri godine krio da se bori protiv kancera.
(In4s)
Preporučujemo
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)