PREMINUO U STANU: Odlazak glumca
RUSKI glumac Viktor Stepanov preminuo je u Moskvi u 77. godini.
foto: wiktionary
- Umro je u stanu u ulici Dorožnaja, okružen rodbinom - prenosi novinska agencija Regnum.
Viktor Anatoljevič Stepanov rođen je 1. decembra 1946. godine. Davne 1959. igra Aljika, jednu od glavnih uloga, u drami Borisa Dolina „Verna srca”.
Preporučujemo
NAPAO ŽENU I TINEJDžERKU NA ULICI: Posipao prolaznike kiselinom, pa završio iza rešetaka
15. 04. 2024. u 00:49
UMRO GLUMAC IZ "OTPISANIH": Danas sahranjen u tajnosti - tiho, bez pompe
13. 04. 2024. u 17:03
SNIMAK DANA: Muškarac izašao iz automobila i uradio ono što niko nije ni sanjao
10. 04. 2024. u 21:11
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)