BRANO MIĆUNOVIĆ DOVEDEN U KOTOR: Kontroverzni moćnik na saslušanju!
NIKŠIĆANIN Brano Mićunović, nezvanični „kralj crnogorskog podzemlja“, doveden je u kotorsko tužilaštvo na saslušanje.
Foto: V. K.
Podsetimo, on je juče priveden na izlasku iz Budve nakon čega je saslušan u CB Budva.
Policija je u vozilu pronašla oružje, zbog čega su on i dva lica koja su ga obezbeđivala privedeni.
Branilac Mićunovića, Danilo Mićović kazao je juče da njegov klijent nema nikakve veze sa oduzetim oružjem.
Mićunoviću je juče je određeno zadržavanje do 72 časa.
(IN4S)
Preporučujemo
DRITAN O HAPŠENjU BRANA MIĆUNOVIĆA: Svi građani moraju biti jednaki pred zakonom
06. 01. 2021. u 23:12
BRANO MIĆUNOVIĆ OSTAJE IZA REŠETAKA: Određeno zadržavanje crnogorskog moćnika
06. 01. 2021. u 18:52
ADVOKAT TVRDI SUPROTNO: U vozilu u kome je bio Mićunović nije pronađeno oružje
06. 01. 2021. u 17:12
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)