AUTO "PARKIRAN" U MORU: Nerealna scena u Baru (FOTO)
PUTNIČKO vozilo "parkirano" je danas oko 14 časova u moru na komunalnom gatu u barskoj marini.
Foto: B.Dabić
Nepažanja vozača i spuštena ručna rezultirali su da se parkirano vozilo pokrene i upadne u more. Iz mora se nazire samo krov.
Vozilo je upalo u more poprečno i neophodno je angažovati kran.
Inače, ovo nije prvi put da vozila koja su parkirana u barskoj marini završe u moru ukoliko vozač ne podigne ručnu kočnicu.
Foto: B.Dabić
Preporučujemo
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)