DELOVI VRAČARA U ČETVRTAK BEZ VODE: Obezbeđena cisterna, suve slavine do 18 časova
USLED planiranih radova na vodovodnoj mreži u opštini Vračar, u četvrtak, 17. aprila, od 8.30 do 18.00 bez vode će ostati potrošači u delu Ulice Svetozara Markovića, od Njegoševe do Krunske ulice, saopštavaju iz JKP-a "Beogradski vodovod i kanalizacija".
Foto: Pixabay
Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom obezbeđena je auto-cisterna, a potrošači se mole da pripreme neophodnu zalihu vode za piće i osnovne potrebe.
Preporučujemo
Izmena trase linija javnog prevoza od danas: Radovi u Takovskoj ušli u drugu fazu
25. 04. 2026. u 10:06
"Nema više nazad": Metro ulazi u završnicu priprema, Beograd čekaju velike promene
24. 04. 2026. u 16:27
Velike izmene u saobraćaju u Beogradu: Ovo su promene u gradskom prevozu
24. 04. 2026. u 12:48
Vučić o Ratku Mladiću: Doneli su ga u ležećem položaju, ne razumem zašto ne dopuste da poslednje dane provede van zatvora
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje ceremoniji otvaranja vidikovca na 41. spratu Kule Beograd, te se tom prilikom osvrnuo i na aktuelno pitanje generala Ratka Mladića.
23. 04. 2026. u 14:21
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Novi p**no skandal Dare Bubamare: Snimak pušten na mrežama - noć sa mlađim dečkom
"SADA ne znam ni kako se to našlo u javnosti, ali privatnost je jedna stvar i smatram da to treba da se poštuje."
24. 04. 2026. u 16:21
Komentari (0)