Đurđević promovisan u Pireju: Znam gde sam došao...
30. 08. 2017. u 13:07
Olimpijakos je veliki klub i daću sve od sebe da obradujem navijače. Znam da imamo tešku grupu u Ligi šampiona, ali imamo dobar tim i možemo da ostvarimo ciljeve – rekao je srpski napadač
Uroš Đurđević foto: Twitter
Dosadašnji napadač Partizana Uroš Đurđević u sredu je zvanično postao fudbaler Olimpijakosa i poručio da je svestan da je došao u veliki klub.
Đurđević je juče doputovao u Atinu i kompletirao transfer iz šampiona Srbije vredan 2,5 miliona evra, uz određene procente od naredne prodaje.
- Veoma sam srećan što sam novi igrač Olimpijakosa, svestan sam gde sam došao. Olimpijakos je veliki klub i daću sve od sebe da obradujem navijače. Znam da imamo tešku grupu u Ligi šampiona, ali imamo dobar tim i možemo da ostvarimo ciljeve - rekao je Đurđević na promociji.
Đurđević je prošle sezone sa 24 gola bio prvi strelac Superlige i jedan od najzaslužnijih za "duplu krunu" Partizana.
Grčka će mu biti treća zemlja iz inostranstva, nakon što je igrao u Holandiji (Vitese) i Italiji (Palermo).
Dragan Bgd PFC
30.08.2017. 13:37
Neces ti dugo da se zadrzis u Atini. Poslace te u neli mnogo slabiji klub a posle njega ti sledi povratak u Partizan. Nisi igrac za velika dela
Dres ti nesto lepo.Sa srecom
Pa naravno, u bratski tim Crvene Zvetzde, a i bolje ti stoji crveno-beli dres sad više ličiš na čoveka.
Briga me za njega,ja se samo plašim za one Partizanove procente od prodaje, jer imam osećaj da ovaj mali tamo neće imati pojma i da će ga prodati za toliko da PFC dobije 2.000 eura..
Ako još nisi obiđi Olimpijakosovu prodavnicu, pa ćeš naći i deo sa dresovima, šalovima i ostalim rekvizitima Crvene Zvezde.
Komentari (9)