Ćurković o kandidaturi za predsednika UEFA: Lepo je to čuti, ali prednost imaju drugi
06. 01. 2016. u 16:00
Ima elemenata za tu priču, ali verujte da je sve to komplikovano. Prvo da vidimo kako će proći izbori u FIFA - kaže vršilac dužnosti predsednika Partizana
Ivan Ćurković Foto: Arhiva VN
- Lepo je čuti i da nije sitina. Ima elemenata za tu priču, ali verujte, sve je to komplikovano. Da vidimo prvo kako će proći izbori u FIFA, sve se možda odloži i prolongira, jer Blater osim što je bio predsednik je i dugo bio generalni sekretar. Obično prednost imaju ljudi iz velikih fudbalskih velikih zemalja, plus Švajcarska - izjavio je Ćurković Tanjugu.
Legendarni jugoslovenski golman, koji je trenutno i na funkciji potpredsednika FSS,
prema saznanjima hrvatskog Jutarnjeg lista biće predložen na funkciju koja je ostala upražnjena posle suspenzije Mišela Platinija, posle sastanka 11 zemalja, koji će uskoro biti organizovan u Beogradu.
On je karijeru počeo u Veležu, zatim se preselio Partizan, a potom u francuski Sent Etjen. Za reprezentaciju SFRJ odigrao je 19 utakmica.
Kao funkcioner bio je i predsednik Olimpijskog komiteta Srbije.
Dragan bgd
06.01.2016. 16:33
Ko li ga je to predlozio,kad bi jos mogao da bude i predsednik partizana i potpredsednik u FSS,predsednik UEFA,potpresednik FIFA i tako pomogne da se nekako njegovom cedu iz Zagreba obezbedi klempavi i onaj Tojota SV kup a l malo morgen,sto bi Sojic rekao,tesko da ce da moze,mnogo je komplikovano.
@Dragan bgd - Dragan Bgd. da nece mozda tebe da predloze . Jadan si Dragane !
@Dragan bgd - Zavist i ljubomora je realnost ali i zlo srpskoga roda.
@Dragan bgd - Da mi je znati ko te je pustio da izađeš iz ludare!
@Dragan bgd - @Dragan Bg; I meni nije jasno pored toliko postenih sportskih radnika iz Srbije, naprimer Dzajica,Terzica,Kokeze,Tonceva,Vesica, i da ih ne nabrajam vise, oni su nasli bas ovog kriminalca sa medjunarodne poternice interpolo da predlazu, zaista su pravi debili..
Komentari (6)