ŠPIJUNKA: Slučajna kafa
15. 12. 2016. u 15:55
Prethodnog vikenda menadžer Beograda Goran Vesić bio je na službenom putu u Ljubljani
Foto Z. Jovanović
PRETHODNOG vikenda menadžer Beograda Goran Vesić bio je na službenom putu u Ljubljani. Boravak je iskoristio da održi nekoliko sastanaka sa potencijalnim investitorima i ekonomistima iz Privredne komore Slovenije. U zvaničnom protokolu, nije bio planiran susret sa funkcionerima Ljubljane i drugim slovenačkim političarima.
Međutim, dok je šetao glavnim gradskim ulicama, Vesića je trgnuo jak zvižduk.
- Gorane, Gorane! - začuo se dubok glas iz jednog restorana. - Hteo si da prođeš, a da se ne javiš.
Na vratima lokala, sa šoljom kafe u rukama, stajao je gradonačelnik Zoran Janković. Namigujući, glavom je pokazao na prazan sto.
djoka
15.12.2016. 16:48
poslednji pasus zvuci kao neki ljubavni roman. Bas me zanima kako se zavrsilo?
...a onda su zajedno odjahali ka zalasku sunca.
@Gavrilo Princip - Zagrljeni....
Komentari (3)