SANIRANA HAVARIJA U ALIBUNARU: Zamenom kompletne mreže rešen problem vodosnabdevanja
VODOVODNA mreža u Vinogradarskoj ulici u Alibunaru kompletno je zamenenja, čime je trajno rešeno pitanje nesmetanog vodosnabdevanja stanovnika te ulice.
Foto: JKP Univerzal
Naime, prethodnih dana došlo je do havarije, koju su radnici JKP „Univerzal“ brzo sanirali, ali se u blizini javila nova, koja je pretila da poplavi put, zbog čega je zamena kompletne mreže bila jedino rešenje.
- Nova mreža, u dužini 110 metara, je od plastike i garantuje kvalitetnije vodosnabdevanje na ovoj deonici. Takođe, izmestili smo i sve postojeće priključke – kažu u „Univerzalu“, zahvaljujući se meštanima na strpljenju.
Oni ističu da će uraditi sve što je u njihovoj nadležnosti da se ulica, posle ovih intervencija, vrati u prvobitno stanje.
Takođe, najavljuju da će u skladu sa svojim mogućnostima nastaviti sa rekonstrukcijom delova dotrajale vodovodne mreže, na kojoj često dolazi do havarija i to na istim mestima.
Preporučujemo
VLASTA VELISAVLjEVIĆ U KRITIČNOM STANjU: Glumac priključen na respirator
19. 03. 2021. u 12:21
DRŽAVA ĆE POMOĆI: Premijerka Brnabić razgovarala sa predstavnicima muzičara
19. 03. 2021. u 11:36
VUČIĆ ISPRED PALATE SRBIJA: Hvala Evropskoj uniji, jedna vakcina neće spasiti samo jedan već više života!
19. 03. 2021. u 12:08 >> 12:25
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)