DONETA ODLUKA: U Vranju se zatvara jedna kovid bolnica
JEDNA od dve kovid bolnice u Vranju, koja se nalazi u zgradi stare Hirurgije, biće od sutra, 4. januara, zatvorena, potvrdila je za Novosti pomoćnica direktora Zdravstvenog centra dr Nataša Stojiljković.
Foto: D.R.
Prema njenim rečima, reč je o odluci koja je doneta na osnovu trenutne situacije sa konstantnim padom broja pacijenata sa kovidom kojima je potrebna hospitalizacija i da ukoliko postoji potreba, bolnica će biti vraćena u kovid sistem.
Prema podacima iz Zdravstvenog centra, u Vranju se u kovid bolnici trenutno leči 12 ljudi. U toku jučerašnjeg dana nije bilo prijema, dok su dva pacijenta otpuštena sa bolničkog lečenja. Na kiseoniku je devet pacijenata.
Preporučujemo
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)