OBAVEŠTENJE ZA GRAĐANE ČAČKA: Demineri opet u "Slobodi", tokom dana moguće eksplozije
U KRUGU vojne kompanije "Sloboda" specijalizovane deminerske jedinice Tehničko remontnog zavoda Kragujevac će uništavati neeksplodirana ubojita sredstva.
Foto: N.Đ.
Kompanija je u junu dva puta bila žarište eksplozija u magacinima municije, kada je pričinjena velika meterijalna šteta i lakše povređeno troje ljudi.
- Obaveštavamo sugrađane da, ukoliko čuju detonacije iz pravca "Slobode", treba da znaju da je u toku kontrolisano uništavanje neeksplodiranih ubojitih sredstava, koje je planirano u periodu od 7 do 15 časova - navodi se u saopštenju gradonačelnika Čačka Miluna Todorovića.
Preporučujemo
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)