PREMINULA JOŠ TRI PACIJENTA: U vranjskim kovid bolnicama 109 osoba sa upalom pluća
U POSLEDNjA 24 časa, u vranjskim kovid bolnicama preminula su tri pacijenta, objavljeno je iz Zdravstvnog centra (ZC) Vranje.
Foto: D.Ristić
U dve kovid bolnice ZC Vranje hospitalizovano je 109 pacijenata, svi su pozitivni na koronavirus i sa upalom pluća, dok su na kiseoniku 63 pacijenta. Na bolničko lečenje primljeno je 11 pacijenata, a otpušteno 18, od kojih je jedan transportovan za Kruševac.
U kovid ambulanti ATD tokom jučerašnjeg dana obavljeno je 288 pregleda, od čega je 90 prvih.
Takođe, urađena su 4 PCR i 110 antigenskih testova. Od toga 53 su pozitivna na koronavirus.
BONUS VIDEO:
NAŠI HEROJI: Intervju sa doktorkom iz kovid ambulante
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)