SP U FUTSALU: Srbija pala posle produžetka

24. 09. 2021. u 21:18

FUTSAL reprezentacija Srbije eliminisana je sa Svetskog prvenstva u Litvaniji. Bolji od orlova bili su Portugalci koji su slavili sa 4:2 posle produžetaka.

СП У ФУТСАЛУ: Србија пала после продужетка

Iako autsajderi, Srbija je pokazala izuzetno dobru igru i pretila je svih 50 minuta, ipak, Portugal je pokazao smirenost i iskustvo i utakmicu je "rešio" već sredinom prvog produžetka.

Vodio je Portugal 2:0 na poluvremenu, ali je Lazarević vratio našu reprezentaciju u igru sa dva brza gola i time je poslao našu selekciju u produžetke.

Pored njega, značajnu ulogu je imao i golman Aksentijević koji je branio neverovatno na golu Srbije i nekoliko puta je spasio našu reprezentaciju, ali sve je puklo, osetio se umor i taj nerešen rezultat je bio maksimum koji su mogli da pruže naši reprezentativci.