NEOČEKIVANO: Jaramaz raskinuo ugovor sa klubom
BEOGRAĐANI su se rastali sa košarkašem.
Nemanja Jaramaz foto: N.Paraušić
Iskusni bek Nemanja Jaramaz je raskinuop ugovor sa FMP-om
U julu je potpisan ugovor na dve godine, ali Nemanja Jaramaz i FMP se nisu pronašli, pa će 29-godišnji bek šuter potražiti novi klub.
Pomalo iznenađujuć rastanak, ali obzirom na to da je stariji brat Partizanovog Ognjena Jaramaza ove sezone u ABA ligi odigrao samo osam minuta na gostovanju kod Splita, možda i nije toliko iznenađujuće.
Karijeru je počeo u Megi, zatim je bio član Partizana, pa igrao za Bijelu u Italiji, Astanu, poljski Turov, Budućnost iz Podgorice, špansku Manresu, Anvil, nemačke klubove Etinger i Braunšvajg, Ostrov i zatim FMP.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo
TRENER FMP JOVANOVIĆ: Kada ti loši šuteri Partizana daju osam trojki...
18. 10. 2020. u 15:10
PARTIZAN PREKINUO SERIJU PORAZA: Crno-beli savladali FMP i došli do prve pobede u ABA ligi
17. 10. 2020. u 23:01 >> 11:18
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
ZAPAD SE NERVIRA! Cela Rusija slavi, ovo je čekala godinama!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako.
24. 03. 2026. u 13:15
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)