KAVANI NAVIJA ZA JEDINSTVO IZ UBA: Čuveni urugvajski napadač sa šalom srpskog kluba
ODLIČNA je atmosfera u Mančester junajtedu, još od vremena Aleksa Fergusona nije bilo ovako veselo na Old Trafordu.
Foto: Instagram
A potvrda toga je i slika sa društvenih mreža. Edinson Kavani, čuveni urugvajski napadač, ponosno je pozirao sa šalom Jedinstva sa Uba.
Naravno, nije teško pogoditi, da mu je isti uručio Nemanja Matić. Srbin je ponosan na svoj Ub, a to je još jednom pokazao lepim gestom.
Tim iz trećeg ranga srpskog fudbala je tako dobio veliku čast, sam potez izazvao je velike simpatije mnogih ljubitelja fudbala na društvenim mrežama.
Jedinstvo se trenutno takmiči u Srpskoj ligi Zapad, gde se nalazi na sredini tabele i nakon 17. kola zauzima osmu poziciju.
Preporučujemo
OLAKŠANjE ZA URUGVAJCA: Engleski savez zaključio da Kavani nije rasista
07. 01. 2021. u 16:06
SALAH NEDOVOLjAN PROTIV MANČESTERA: Junajted eliminisao Liverpul iz FA kupa
24. 01. 2021. u 20:15
DALTONISTI LjUTI NA MANČESTER I LIVERPUL: Zbog dresova nisu mogli da gledaju derbi
19. 01. 2021. u 16:37
SRPSKI DUO ČINI ČUDA: Nikolić i Jović u komšiluku nastavljaju put ka evropskom trofeju
FUDBABLERI Celja u četvrtak uveče na stadionu "Z'dežele" dočekuju atinski AEK u prvom meču osmine finala Lige konferencije (21.00). Slovenački šampion pokušaće da se po drui put zaredom nađe među osam najboljih u ovom takmičenju, dok grčki predstavnik želi da odlične nastupe u Superligi upotpuni identičnim rezultatom u Evropi.
12. 03. 2026. u 06:30
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)