DEBI IZ SNOVA STRAHINJE PAVLOVIĆA: Srpski fudbaler pogodio na prvoj utakmici za Serkl Briž (VIDEO)

Č. V.

23. 01. 2021. u 20:45

SRPSKI fudbaler Strahinja Pavlovića imao je sjajan debi za Serkl Briža. Mladi defanzivac je u pobedi njegovog tima nad Kortrajkom 1:2 postigao drugi gol.

ДЕБИ ИЗ СНОВА СТРАХИЊЕ ПАВЛОВИЋА: Српски фудбалер погодио на првој утакмици за Серкл Бриж (ВИДЕО)

Nije mogao da poželi lepši debi bivši igrač Partizana u novom klubu. On je bio strelac drugog pogotka u 28. minutu posle asistencije Dina Hotića.

Samo pet minuta kasnije Ugbo je postigao vodeći gol za goste. Ipak, domaćin se nije predavao i uspeo je preko Makarenka da smanji rezultat do odlaska na odmor.

U nastavku utakmice nije bilo pogodaka, pa je Serkl Briž ostvario važnu pobedu u borbi za opstanak.

Serkl Briž je sada na pretposlednjem 17. mestu na tabeli sa 22 boda, dok je Kortrajk 13. sa 29.