KAZNA ZA ARGENTINCA: Mesiju dva meča suspenzije zbog crvenog kartona
NAJBOLjI fudbaler Barselone Lionel Mesi kažnjen je minimalno, sa dva meča suspenzije, zbog isjključena protiv Atletik Bilbaa u finalu Superkupa Španije.
FOTO: AP
Kako prenosi AS, Disciplinska komisija FS Španije nije okarakterisala njegov potez (udaranje protivničkog igrača) kao nasilničko ponašenje, uzela je u obzir i to što je Mesi prvi put isključen u Barseloni, u 753. meču, pa je kazna minimalna.
Da je Mesijev udarac opisan kao "nasilničko ponašanje" kazna je mogla da iznosi od četiri do 12 mečeva suspenzije.
Argentinac će propustiti mečeve sa Korneljom u Kupu i Elčeom u La Ligi.
Preporučujemo
BARSELONA U PROBLEMU: Flik ne zna kako da skrpi tim za teško gostovanje Betisu
KARTUHA u Sevilji biće poprište duela Betisa i Barselone u četvrtak od 18.30 časova, u okviru 15. kola La lige.
06. 12. 2025. u 10:36
PARTIZAN NAŠAO TRENERA? Pablo Laso stiže u Humsku...
LEGENDARNI španski trener Pablo Laso prvi je kandidat za klupu Partizana, prenosi "Sportal".
04. 12. 2025. u 19:46
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)