BAJERN IMA NOVOG BEKA: Šampion Bundeslige doveo pojačanje iz Turske lige
Fudbalski klub Bajern iz Minhena ozvaničio je danas dolazak francuskog desnog beka Saše Boeja iz Galatasaraja.
FOTO: Tanjug/AP
Bajern je prvo poslao ponudu od 15.000.000 evra, uz bonuse, na šta Galatasaraj nikako nije želeo da pristane, te je to dovelo do duplo veće brojke i dvadesetrogodišnji Francuz se preselio na "Alijanc arenu". Biće tu i procenti od naredne prodaje, ali i dva prijateljska meča koji su klubovi dogovorili uz polovičan prihod od profita.
Transfer Saše Boeja je najveći izlazni u istoriji Galatasaraja. Prethodni rekord držao je Badu Endiaje koji je za 16.000.000 pojačao Stouk 2018. godine.
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
LEDEJ PRED DERBI: ''Biće sigurno luda atmosfera, moramo da ostanemo fokusirani''
27. 01. 2024. u 17:23
OVO SE ČEKALO! Poznato ko sudi meč Crvena zvezda - Partizan u ABA ligi
27. 01. 2024. u 11:34
NEMAČKA SE OZBILjNO PRIPREMA ZA MUNDIJAL: "Panceri" imaju velika očekivanja na predstojećem Svetskom prvenstvu
SIGURNI učesnik Mundijala, Nemačka želi da reprezentativnu pauzu završi novom pobedom pred svojim navijačima na "MHP areni", dok Gana u duel ulazi uzdrmana serijom loših rezultata i bez mnogo samopouzdanja (20.45).
30. 03. 2026. u 11:30
NOVAK ĐOKOVIĆ STIGAO U SARAJEVO, DOŠAO DA NAVIJA ZA BOSNU! Neverovatna scena...
Najnovije vesti iz tenisa tiču se i - fudbala. Novak Đoković se za to pobrinuo.
30. 03. 2026. u 19:18
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)