PREOKRET INTERA ZA VAŽNU POBEDU: "Nerazuri" za 12 minuta srušili Lacio

30. 04. 2023. u 14:59

FUDBALERI Intera pobedili su posle preokreta Lacio sa 3:1 u derbiju 32. kola Serije A. "Nerazuri" su ovim trijumfom učinili važan korak u bobri za Ligu šampiona.

ПРЕОКРЕТ ИНТЕРА ЗА ВАЖНУ ПОБЕДУ: Неразури за 12 минута срушили Лацио

Domaćin jeste prvi postigao gol, ali je pogodak Henrika Mhitarijana poništen. Nebesko-plave kao da je to motivisalo, pa su do vođstva stigli u 30. minutu preko Felipea Andersona.

Čuvali su gosti stečenu prednost sve do 78. minuta, a onda je Inter u razmaku od 12 minuta uspeo da postigne tri gola. Dva puta se u strelce upisao Lautaro Martinez, a jedan pogodak bio je delo Robina Gosensa.

Srpski reprezentativac Sergej Milinković Savić odigrao je svih 90 minuta, ali nije uspeo da asistira niti postigne pogodak.

Tim Simonea Inzagija sada zauzima četvrto mesto na tabeli sa 57 bodova, Lacio je i dalje drugi sa 61.

BONUS VIDEO: "TO JE ONO ŠTO ME BOLI..." Igor Duljaj o večitom derbiju u Humskoj