LAZAR MARKOVIĆ KONAČNO POSTIGAO GOL: Srpski fudbaler strelac posle pet meseci (VIDEO)

18. 09. 2022. u 22:06

SRPSKI fudbaler Lazar Marković postigao je gol posle pet meseci. On je bio strelac drugog pogotka u porazu njegovog Gacijantepa od Trabzona sa 3:2 na stadionu "Šenol Guneš".

ЛАЗАР МАРКОВИЋ КОНАЧНО ПОСТИГАО ГОЛ: Српски фудбалер стрелац после пет месеци (ВИДЕО)

Bivši igrač Partizana postigao je prvi gol od kada je stigao u turski klub, ali on nije bio dovoljan da se izbegne poraz od aktuelnog šampiona.

Krilni napadač je dobio loptu u prostor posle duplog pasa sa saigračem, po prijemu ju je povukao još malo i savladao Ugurčana Čakira.

Marković je poslednji gol dao još 6. aprila kada je zatresao mrežu Loznice u kupu Srbije.

Gacijantep je ovu utakmicu počeo sjajno, posle devet minuta vodio je sa 0:2, ali je domaćin do odlaska na odmor uspeo da poravna rezultat preko Trezegea i Bakasetasa.

Pobedu Trabzonu doneo je nekadašnji štoper Barselone Mark Bartra koji je udarcem glavom zatresao mrežu rivala i to u osmom minutu nadoknade.

Gacijantep se posle sedam kola nalazi na devetom mestu sa 11 bodova, dok je aktuelni prvak na sedmoj poziciji sa 13.

BONUS VIDEO: Natho sa bele tačke doneo vođstvo Partizanu