DVA NULA JE NAJOPASNIJI REZULTAT: Herojski povratak Valensije (VIDEO)

23. 10. 2021. u 20:41

FUDBALERI Valensije i Majorke odigrali su nerešeno 2:2 u meču 10. kola La Lige. Dosta će se pričati o herojskom povratku Valensije.

ДВА НУЛА ЈЕ НАЈОПАСНИЈИ РЕЗУЛТАТ: Херојски повратак Валенсије (ВИДЕО)

Domaćin do 92. minuta gubio sa 0:2, da bi potom postigao dva brza gola i došao do remija.

Gosti su u završnici prvog poluvremena došli do prednosti. Prvo je pogodio Anhel u 32. minutu, da bi potom u 38. Dijakabi postigao autogol.

Loše je po goste počelo na startu drugog dela. Kang-In je dobio drugi žuti karton, te je morao da se preseli u svlačionicu.

Ipak, odolevali su igrači Majorke do 92. minuta nakon čega su kola krenula nizbrdo.

Gedeš je u 93. minutu smanjio na 1:2, da bi konačan rezultat postavio Gaja pogotkom u osmom minutu nadoknade.

Ekipa Alavesa savladala je Kadiz u gostima sa 2:0. Oba pogotka postigao je Hoselu.