LENA KOVAČEVIĆ ZVEZDA U TURSKOJ: NJena pesma je hit na radio stanicama
NAKON uspeha hit singla "Kafe" na internacionalnoj sceni, Lenu Kovačević dočekala je vest da se od pre nekoliko dana na radiju nacionalne frekfencije JoyFM, najslušanije "Slow Music" stanice u Turskoj, nalazi pesma "Požuri". Autori pesme su Vladimir Danilović i Darko Dimitrov.
Foto: D. Dozet
Lena je 2020. godine postala deo međunarodne produkcijske kuće Pasion Turca čiji su deo i muzičari: Mariza, Buika, Lara Fabian, Randy Crawford, LP, Paco de Lusia i mnogi drugi.
Lena Kovačević je i kreativni ambasador nacionalne platforme Srbija stvara koja je podržala snimanje spota za pesmu "Požuri". Umetnica iz Beograda stiče sve veću popularnost u Turskoj, njeni intervjui i fotografije su objavljeni na naslovnim stranama nekoliko magazina u toj zemlji.
U najpozitivnijem smislu Lena je sa ovom pesmom nastavila da pomera granice i donoseći nam emotivnu baladu, za koju sa pravom možemo reći da predstavlja pravo osveženje na našoj muzičkoj sceni u regionu.
(Kurir.rs)
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)