MUŠKARAC IZ KOSJERIĆA PREMINUO: Oteo policajki pištolj, pa pucao sebi u glavu
U CENTRU Kosjerića, u sredu ujutru dogodila se teško zamisliva tragedija: muškarac je policajki koja je bila na dužnosti oteo službeni pištolj, a zatim je sebi pucao u glavu. Izvor "Novosti" u Zdravstvenom centru je potvrdio, da je ovaj muškarac preminuo u užičkoj bolnici posle neuspešnog pokušaja reanimacije.
192 rs
- Ovaj muškarac je primljen u teškom stanju, nije bilo reakcije na pokušaje reanimacije, on je nažalost podlegao povredama - rečeno je "Novostima" u Zdravstvenom centru Užice.
Muškarac je nakon incidenta davao znakove života, sa teškim povredama prevezen je u Opštu bolnicu u Užicu.
Za sada je poznato da je ovaj muškarac iz sela Tubići, da je brinuo o majci koja je invalid, ali motivi za tragičan čin nisu poznati. Meštani Kosjerića ističu i to da je ovaj muškarac radio u nadnici i da je, najverovatnije, imao finansijskih problema.
Policajka kojoj je oteo pištolj, najčešće je bila angažovana na dežurstvima kod škole u Kosjeriću, a prema rečima meštana, reč je o ljubaznoj službenici MUP, za koju imaju samo reči hvale.
ŽESTOKE PRETNjE MOSKVI IZ MINHENA: NATO će pokrenuti udare duboko u Rusiji ako se usude da napadnu Baltik
NATO će pokrenuti udare duboko u Rusiji ako se Moskva usudi da izvrši invaziju na baltičke države, upozorio je ministar spoljnih poslova Estonije Margus Cahkna, odbacujući strahove da bi Moskva mogla brzo da osvoji teritoriju na istoku.
16. 02. 2026. u 15:44
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)