"OČAJNI SMO, ŠEST SINOVA OSTALO JE BEZ MAJKE": Tuga i neverica u porodici preminule Verke Nikić (36) (FOTO)
NEVERICA, tuga, šok u porodici Nikić u selu Belosavci kod Topole, nakon što su izgubili suprugu, majku, ćerku, sestru Verku Nikić (36), koja je poginula noćas u saobraćajnoj nesreći u naselju Ljubeselo, kada joj je, kako se sumnja, prethodno pozlilo za volanom.
N.S.
Svekar Živorad hvata se za glavu, dok priča za "Novosti":
- Ostade mi šestoro unučadi bez majke, šest sinova bez majke. Niti znam šta da vam kažem, niti imam snage, očajni smo.
Verkin suprug Ivan trenutno je u Kragujevcu, gde treba nakon obdukcije da preuzme telo preminule supruge i kupi pogrebnu opremu, nakon čega se vraća kući, gde ga već u prepunom dvorištu čeka veliki broj komšija i prijatelja da mu izjavi saučešće.
Verka je, inače, majka šestoro dece, od kojih najstariji Nemanja ima 13, a najmlađi Mateja nepunih godinu dana.
Preporučujemo
OVO JE MAJKA ŠESTORO DECE KOJA JE POGINULA U TOPOLI: Pozlilo joj tokom vožnje (FOTO)
15. 06. 2022. u 11:12
DIREKTAN SUDAR NA MLAVSKOM MOSTU: Teška saobraćajna nesreća u Starom Kostolcu (FOTO)
15. 06. 2022. u 08:26
PREVRNUO SE AUTOMOBIL NA PANČEVCU: Zatvorena traka ka Borči, policija na terenu
15. 06. 2022. u 00:35
STRAVIČNA NESREĆA KOD TOPOLE: Poginula majka šestoro dece, jedna osoba povređena
14. 06. 2022. u 23:44
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)