DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA: Evo kakvo vreme nas očekuje u narednom periodu
TEK ovih dana kada je na izmaku, leto kao da je odlučilo da pokaže svoju lepu stranu.
Novosti
Sunčano i toplo vreme "prepisivaće" se iz dana u dan, sve do subote, kada stižu oblaci, ponegde sa kišom. I najviša dnevna temperatura u narednih sedam dana biće ujednačena i kretaće se oko 30. podeoka Celzijusove skale.
Oba dana vikenda ujutru sveže uz najniže temperature od 10 do 19 stepeni, a po kotlinama i visoravnima jugozapadne i južne Srbije moguća je kratkotrajna magla. Tokom dana preovladavaće sunčano i toplo. Duvaće slab i umeren istočni i jugoistočni vetar, u južnom Banatu i donjem Podunavlju povremeno jak. U najtoplijem delu dana temperature će se kretati od 28 do 31 stepena.
U ponedeljak i utorak ujutru ponegde po kotlinama i visoravnima ima atmosferskih uslova za pojavu kratkotrajne magla. Tokom dana sunčano i toplo. Najniža temperatura od 11 do 19, a najviša od 29 do 31 stepena.
Pretežno sunčano i toplo biće sve do subote, kada stiže naoblačenje, ponegde sa kišom, a dnevna temperatura biće u padu.
Preporučujemo
NAKON OBLAČNOG JUTRA TOPAO DAN: Evo i kakvo nas vreme očekuje narednih sedam dana
08. 09. 2020. u 07:19
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)