KAKO SMO GA RAZVALILI, NE SME U VODU DA UĐE: Knežević objavio Milovu sliku sa plaže (FOTO)
PREDSEDNIK Demokratske narodne partije i jedan od lidera Demokratskog fronta Milan Knežević objavio je na Tviteru fotografiju sa plaže odlazećeg predsednika Crne Gore Mila Đukanovića.
Foto: DF/Profimedia
- Niđe nije nebo kao iznad Dubaija… Kako smo ga razvalili, od straha ne smije u vodu da uđe. Veseli se, srpski rode, dogodine u Sutomoru - naveo je Knežević.
Knežević je nedavno, na karakterističan slikovit način, podsetio javnost kako je Milo počeo svoj uspon.
- Ispričaću vam jednu priču o čovjeku koji se pojavio 1988. godine u tatinom džemperu, đedovim cipelama, prslukom od komšije sa 50 dinara u džepu i pred radnicima Radoja Dakića koji su pitali – do kada će primati 1.500 maraka – obećao im da ništa više neće biti isto za 4 godine. I ništa nije bilo isto. Radnici Radoja Dakića primali su marku i po, a on je džemper zamijenio sa Versace košuljama. Postao je tih 90-ih ultra Srbin pozivajući nas da jurišamo na Dubrovnik i da ga srušimo kako bi napravili stariji i ljepši. Da uhvatimo Stipa Mesića da ga obrijemo i da dokažemo da mu je na bradi šahovnica kako više nijedan Srbin i Crnogorac ne bi igrali šah - kazao je Knežević.
U međuvremenu, kako navodi, dok su se oni bogatili, mi smo kupovali hleb na po nedelju dana i čuvali ga u frižideru, oni su mesili kvasac od kokaina i švercovanih cigareta.
BONUS VIDEO: Mima Karadžić posuđivao pare od Radovana, sad mu se podsmeva u Sarajevu
Preporučujemo
ISPALA 2005. IZ "ZVEZDA GRANDA" U PRVOM KRUGU: Danas je velika zvezda, čitavog života pamtiće reči Saše Popovića
11. 04. 2023. u 21:17 >> 08:16
NAJVEĆA GREŠKA MAFIJE JE ŠTO ME NIJE UBILA: Abazović o optužbama bivšeg GST
11. 04. 2023. u 07:15
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (4)