RADE NA OKRETNICI "USTANIČKA": Zbog redovnog održavanja ulice biće promenjene trase pojedinih linija
NA uglu Ustaničke i Ulice Živka Davidovića večeras u 22.00 počeće radovi na redovnom održavanju ulice.
Foto: B. R.
U planu je da putari u ovom delu rade do petka u 22 časa. U obrenovačkoj Ulici Bogoljuba Uroševića Crnog sutra će početi postavljanje kablovskog voda i trajaće do 1. maja. U Sekretarijatu za javni prevoz saopštili su da će linije koje saobraćaju u ovim delovima grada saobraćati izmenjeno.
Putari danas započinju radove na autobuskoj okretnici "Ustanička", pa će zbog toga linije odavde biti premeštene na okretnice "Konjarnik" i "Zvezdara (pijaca)". Kako su najavili u sekretarijatu, autobusi na linijama 50, 306, 307 i 311 saobraćaće do terminusa "Konjarnik", a autobusi sa oznakama 302, 303, 304 i 305 do okretnice kod Cvetkove pijace.
- Autobusi 306, 307 i 311 koristiće stajalište "Bulevar kralja Aleksandra" u oba smera, a linije 302, 303, 304 i 305 u oba smera stajaće na stanicama "Prvomajska" i "Koste Trifkovića" - saopštili su u Sekretarijatu za javni prevoz.
Obrenovačka Ulica Bogoljuba Uroševića Crnog biće potpuno zatvorena na delu od TS "Obrenovac" do kanala "Kupinac". Izmene su planirane na autobusima sa oznakama 860I, 860U2, 911, 911A, 912A će saobraćati trasom linije 912, a vozila sa linije 912A1 ići će skraćenom trasom do naselja Sava.
Preporučujemo
UMRLO VIŠE ŽENA: Statistika o preminulima u Beogradu, evo kada je smrtnost bila najveća
11. 03. 2026. u 12:11
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)