Oumaru od sledeće nedelje na pripremama Partizana

Novosti online

27. 01. 2016. u 18:48

Abu radi po programu Andreje Milutinovića jer kuburi sa povredom, a njegov dolazak na Kipar se očekuju 2. ili 3. februara – objavio je srpski šampion

Оумару од следеће недеље на припремама Партизана

Abubakar Oumaru foto: Arhiva VN

Kamerunski napadač Abubakar Oumaru trebalo bi sredinom sledeće nedelje da se priključi pripremama Partizana u Nikoziji.

Trener kluba iz Humske Ivan Tomić izostavio je brzonogog fudbalera sa spiska putnika na Kipar uz obrazloženje da ima povredu zadnje lože i da nema svrhe da ga vodi povređenog, ali su na sajtu crno-belih objavili da bi Oumaru brzo mogao da se priključi radu sa ostatkom ekipe na Kipru.

- Abubakar Oumaru će se početkom narednog meseca najverovatnije priključiti ekipi na pripremama u Nikoziji. Abu radi po programu Andreje Milutinovića, sa čijim centrom za oporavak je Partizan nedavno potpisao ugovor, jer kuburi sa povredom, a njegov dolazak na Kipar se očekuju 2. ili 3. februara – objavio je srpski šampion.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije