PRIJAVITE ŠTETU OD POPLAVA: Gradska uprava u Pirotu uputila poziv građanima

GRADSKA uprava u Pirotu pozvala je građane koji su u nedavnim poplavama pretpeli štetu, da je prijave.

ПРИЈАВИТЕ ШТЕТУ ОД ПОПЛАВА: Градска управа у Пироту упутила позив грађанима

Foto: V. Ćirić

Uz očitanu ličnu kartu i broj katastarske parcele, štetu prijavljuje vlasnik ili njegov zastupnik, na šalteru broj 1 u Uslužnom centru, gde se uzima i obrazac za prijavu. Prijavljivanje je od 17. februara do 3. marta, od 7 do 15 časova.

Zahtev se podnosio Komisiji za procenu štete koja je formirana pri Gradskoj upravi.

Prilikom poplava 10. i 11. januara najveće štete pretpeli su žitelji Rogoza, dela Nove Male i Prisjanskog naselja, kao i pojedina sela.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

LAKŠE JE NEGO ŠTO MISLITE: Šta da radite kada vam se farmerke skupe? Sjajan trik!