KOVID BOLNICA U POŽAREVCU: Na lečenju 71 osoba, četiri na respiratoru

Д. Новковић

10. 02. 2021. u 15:30

U KOVID bolnici u Požarevcu trenutno je na lečenju 71 pacijent sa simptomima virusa korona, čija se klinička slika kreće od srednje teške do teže.

КОВИД БОЛНИЦА У ПОЖАРЕВЦУ: На лечењу 71 особа, четири на респиратору

Foto: D. Novković

Zauzeta su četiri respiratora, dva pacijenta su intubirana, a dva su na neinvazivnoj ventilaciji. Zaraza Kovidom 19 potvrđena je kod šestoro zaposlenih u Opštoj bolnici, od kojih je dvoje na bolničkom lečenju i u dobrom je stanju.

Iz ove ustanove apeluju na građane da se ne opuštaju, jer je uočen blagi porast broja obolelih. Posebno je važno izbegavati okupljanja u zatvorenom prostoru, nositi maske i vakcinisati se u što većem broju.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

RUSIJA U NEVERICI: UEFA joj naprasno poslala milione evra, raduje se i Srbija!