TEJLOR U POSEDNJOJ SEKUNDI ZA POBEDU: Dramatična završnica meča između Dubaija i Spartaka (80:79)
Susret debitanata Dubaija i Spartaka u ABA ligi opravdao je očekivanja. Favorizovani Dubai sastavljen od bivših NBA zvezda i reprezentativaca više država i subotički Spartak odigrali su meč u "Koka-kola" areni, koji je posle dramatične završnice, pripao Dubaiju 80:79.
foto: Dubai BC
Dubai je trijumfovao košem Tejlora dve i po sekunde do kraja meča i tako zabeležio četvrtu pobedu ove sezone.
Posle prvog dela meča, koji je domaći tim završio sa deset poena prednosti, prednost se polako istopila i rezultat se preokrenuo. Samo dva minuta pre kraja Subotičani su imali i plus pet poena razlike (71:76), ali je koncentracija u finišu popustila. Tejlor je postigao ključne poene, Bolton je preuzeo odgovornost za poslednji napad, ali nije uspeo da poentira za pobedu Spartaka.
-Ključ našeg poraza je u loše odigranom prvom poluvremenu. Nije lako igrati odbranu na mestima poput ovog, gde je mnogo iskusnih igrača. Primili smo previše poena u prvom poluvremenu, nismo donosili pametne odluke i nismo iskoristili šanse. To nas je koštalo pobede - izjavio je posle meča Vladimir Jovanović, trener Subotičana.
Preporučujemo
UZNEMIRUJUĆE: Pronađen mrtav UFC borac - sam je kriv za svoju smrt?! (FOTO)
15. 12. 2025. u 22:32
PRIZNANjA NAJZASLUŽNIJIMA: Povelja opštine Žitište Mirku Kurduliji za doprinos košarci
15. 12. 2025. u 22:16
SVET U ŠOKU! Evo na kojoj utakmici Mundijala će se promovisati "LGBT vrednosti"!
15. 12. 2025. u 22:02
NEPRIJATAN GOST NA OLD TRAFORDU: Junajted juri Ligu šampiona, "trešnjice" treći uzastopni trijumf na Teatru snova
MANČESTER junajted će i drugog ponedeljka zaredom spustiti zavesu na kolo Premijer lige, kada na „Old trafordu“ ugosti Bornmut (21.00) u meču koji može mnogo da kaže o stvarnom dometu tima Rubena Amorima.
15. 12. 2025. u 09:00
RUSKA BABA ZAPREPASTILA CEO SVET: Ima 77 godina i upravo je uradila - ovo (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - tiču se jedne bake.
15. 12. 2025. u 16:19
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)