DERBI U NOVOM SADU Košarkaši kraljevačke Sloge gostuju Vojvodini
Utakmicama četvrtog kola predstojećeg vikenda nastavlja se „Admiral bet košarkaška liga Srbije“.
G.Šljivić
Derbi utakmica biće odigrana sutra u Novom Sadu između domaće Vojvodine koja je u prva tri kola zabeležila dve pobede i jedan poraz i kraljevačke Sloge čiji su igrači do sada ostvarili stoprocentni učinak.
U redovima Kraljevčana očekuju neizvestan duel u srpskoj Atni, ali se i nadaju da će se sa teškog gostovanja vratiti uzdignutih ruku i tako nastaviti seriju od tri uzastopna trijumfa.
Preporučujemo
ZAVRŠENA REDOVNA SKUPŠTINA NA MARAKANI! Ovih osam tačaka se našlo na dnevnom redu!
14. 06. 2026. u 16:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SPEKTAKL U DALASU: Holandija započinje avanuturu na Svetskom prvenstvu protiv uvek neugodnih "samuraja"
POSLE dugog čekanja, Holandija konačno započinje svoju avanturu na Svetskom prvenstvu 2026, a prva prepreka u grupi "F" biće uvek neugodni Japan (22.00). Duel na "AT&T stadionu" u Arlingtonu, Teksasu mogao bi odmah da pokaže koliko daleko obe selekcije mogu da doguraju na ovom turniru.
14. 06. 2026. u 08:00
NjUJORK JE ŠAMPION NBA LIGE! Niksi nakon 53 godine osvojili titulu - Džejlen Branson heroj grada
KOŠARKAŠI Njujork Niksa šampioni su NBA lige posle 53. godine pošto su u finalu najjače lige sveta u petoj utakmici slavili protiv San Antonio Sparsa sa 9490.
14. 06. 2026. u 05:31
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)