NIJE U PLANOVIMA ŽELJKA OBRADOVIĆA: Trej Dreksler napustio Partizan!
Trej Dreksel ozvaničio je svoj odlazak iz Partizana, karijeru će nastaviti u Stalu Ostrov u Poljskoj.
Foto: Printskrin/Twitter/@KLSrbije
Dreksel se afirmisao u Mladosti iz Zemuna, nadao se da će dobiti šansu u Partizanu, ali uz pojačanja Željka Obradovića i promene u klubu, prostor za njega se smanjio.
Nekadašnji student univerziteta Grend Kenjon bio je lider Mladosti, a u maju ove godine, Dreksler je postao adut Partizana.
Dreksel je bio među najboljim igračima Mladosti iz Zemuna, a u ABA 2 ligi imao je do prelaska u Partizan imao učinak od 18,5 poena, 6,9 skokova i 3,4 asistencije po meču.
Ovaj 25-godišnjak će sada sreću potražiti u Poljskoj.
Igra na poziciji beka, 2019. je izašao na NBA draft i nije draftovan.
Preporučujemo
OBRADOVIĆ ANALIZIRAO GREŠKE PA PORUČIO: Bila je ovo posebna utakmica!
28. 08. 2021. u 08:34
ŽELjKO OBRADOVIĆ PRELOMIO: Markus Pejdž nije ni planiran da bude deo tima!
24. 08. 2021. u 14:49
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!
Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.
27. 06. 2026. u 08:00
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)