KOŠARKAŠKA LIGA SRBIJE: Crvena zvezda slavila, Zlatibor samo sparing partner

31. 05. 2021. u 19:54

CRVENA zvezda je uspela da slavi u prvoj utakmici četvrtfinala plej-ofa Super lige Srbije protiv Zlatibora u dvorani "Aleksandar Nikolić" rezultatom 74:56.

КОШАРКАШКА ЛИГА СРБИЈЕ: Црвена звезда славила, Златибор само спаринг партнер

Ekipa Dejana Radonjića je kontrolisala igru od samog početka meča. Poveli su crveno-beli sa 14:2, a gosti su za pet minuta postigli samo dva poena.

Imala je Zvezda u jednom trenutku i 21:3, a Čabrilo i Kutlešić pomogli su Zlatiboru da se vrati u meč.

Trgli su se gosti u nastavku, uspeli su do poluvremena da se spuste na -10, ali na pauzu Zvezda ipak odlazi sa 15 poena prednosti.

Pitanje pobednika je bilo rešeno u finišu treće četvrtine kada su trojke za Zvezdu pogađali Davidovac i Dobrić, potom dvojku i Jagodić-Kuridža.

Aleksa Radanov najefikasniji sa 12 poena, Dobrić je dodao 10, po 8 su imali Davidovac, Noko i Uskoković. Kod protivnika Protić 11, Kutlešić 10.

Inače, Zvezda je ovaj meč igrala bez Korija Voldena i Džordana Lojda.