SUPER LIGA SRBIJE: TSC nastavlja seriju, Rad nosi tri boda sa krova

22. 02. 2021. u 17:14

Fudbaleri TSC-a savladali su na svom stadionu ekipu Bačke sa 3:0 u meču 23. kola Linglong Superlige Srbije. Ekipa koju sa klupe predvodi nekadašnji selektor Srbije Mladen Krstajić, upisala je treću pobedu u četiri prolećne utakmice.

СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ: ТСЦ наставља серију, Рад носи три бода са крова

Meč je praktično bio rešen u prvom poluvremenu u kojem je domaćin postigao sva tri gola.

Stanojev je načeo rivala u 18. minutu, da bi u finišu prvog dela utakmice Zec postigao dva gola u dva minuta, prvi u 40, a drugi u 41. minutu. TSC je pobedom iskoristio poraz Spartaka u nedelju i preoteo peto mesto na tabeli domaćeg prvenstva.

Bačka ostaje na 14 bodova i poslednjem mestu na tabeli.

Minimalne pobede su upisali Javor i Rad.

Utakmicu na krovu u Voždovcu rešio je Karaklajić u 38 minutu i time popravio izglede građevinara za ostanak u Ligi. Sada imaju samo bod manje od prvog iznad cre Novog Pazara koji je poražen u Ivanjici golom Ilića u 52. minutu.