GLAVOBOLJA ZA ROMU: Povredio se Pelegrini

Fudbaler Rome, Lorenco Pelegrini, morao je ranije da završi rimski derbi protiv Lacija, koji je završen rezultatom 1:1, zbog povrede.

ГЛАВОБОЉА ЗА РОМУ: Повредио се Пелегрини

Foto: Profimedia

Naime, kapiten tima iz Rima, započeo je meč u startnoj postavi Klaudija Ranijerija, ali je bio primoran da napusti teren u drugom poluvremenu zbog povrede ramena.

Očekuje se da će povreda sprečiti igrača da nastupi u predstojećoj utakmici protiv Verone u subotu, prenose italijanski mediji.

U tekućoj sezoni, 28-godišnji igrač je odigrao ukupno 32 utakmice, postigao tri gola i upisao isto toliko asistencije za Đalorose.

BONUS VIDEO: Sudija morao da uspava MMA borca

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!

MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!

Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.

27. 06. 2026. u 08:00

Komentari (0)

ENLEZI OSEĆAJU NADMOĆ: Gordi albion protiv otpisane Paname overava lakši put do završnice Mundijala